Aktuality:

 

 DNE 18.7.-21.7.2023 ZAVŘENO

 

 

 

Od 3.1.2022 možno využít rezervační systém e-receptu na www.RezervaceReceptu.cz

 

Změna otevírací doby : po-pá 8:00-12:00       13:00-16:00 hod

..............................................................................................................................................

Aktuality:

 

Družstvo lékáren !


Kontakt na Družstvo lékáren

Naše lékárna je členem Družstva lékáren, což je organizace založená českými lékárníky. Členství v této organizaci nám umožňuje např. nakupovat některé zboží za výhodnějších podmínek od běžných dodavatelů popř.si  DL i některé přípravky samo vyrábí, čímž můžou být ceny těchto produktů v našich lékárnách  příznivější. 

Družstvo lékáren dále vydává dva typy POUKÁZEK, které jsou určeny buď k odběru vitamínů a prostředků podporujících zdraví a volně prodejných léčiv nebo na úhradu očkovacích látek( tato poukázka může být uplatněna s lékařským předpisem na očkovací látku ). Poukázky lze použít jako vhodný dárek nebo je mohou v rámci svých programů použít zaměstnavatelé jako formu nepeněžních darů poskytovaných zaměstnancům z příslušných fondů. U zaměstnanců jsou tyto příjmy osvobozeny od daně z příjmu dle § 6 odst.7 písm.ch) v souladu s §4 odst.2 vyhlášky 114/2002 Sb. a to do celkové výše 2000,-Kč ročně na jednoho zaměstnance. Poukázky lze objednat a nakoupit prostřednictvím lékáren, které jejich příjem akceptují, nebo přímo na adrese Družstva lékáren.